nesvidomij (nesvidomij) wrote,
nesvidomij
nesvidomij

Будет ли в ВСУ приветствие "Зиг хайль"?

Еще кто-то сомневается в том, что Украиной рулят духовные наследники коллаборантов Третьего Рейха от ОУН и УПА? Тогда читаем проект закона:

Проект
вносять народні депутати України

О.Я. Тягнибок
(посвідчення № ___)
І.І. Кривецький
(посвідчення № ___)
О.В. Бондарчук
(посвідчення № ___)
Ю.М. Сиротюк (посвідчення № ___)

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України
(щодо порядку виконання військового вітання)

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є :

І. Внести до Закону України "Про Стройовий статут Збройних Сил України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 22-23, ст.195) такі зміни:

1. У тексті Статуту слова "Товаришу" та "товаришу" в усіх відмінках та числах замінити відповідно словом "Пане" та "пане" у відповідному відмінку та числі.
2. Статтю 84 викласти у наступній редакції:
"На вітання начальника або старшого за військовим званням "Слава Україні" всі військовослужбовці, що перебувають у строю або поза строєм, відповідають: "Героям слава". Якщо начальник або старший за військовим званням прощається, то на його слова "Слава Україні" військовослужбовці відповідають: "Героям слава".
3. Статтю 85 викласти у наступній редакції:
"Якщо командир (начальник) поздоровляє військовослужбовця або дякує йому, то військовослужбовець відповідає командирові (начальникові): "Служу Українському народові". Якщо командир (начальник) поздоровляє військову частину (підрозділ), то вона відповідає: "Героям слава", а якщо командир (начальник) дякує, то військова частина (підрозділ) відповідає: "Служимо Українському народові".

ІI. Внести до Закону України "Про Дисциплінарний статут Збройних Сил України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 22-23, ст.197) такі зміни:

1. У тексті Статуту слова "Товаришу " та "товаришу" в усіх відмінках та числах замінити відповідно словом "Пане" та "пане" у відповідному відмінку та числі.
ІII. Внести до Закону України "Про статут внутрішньої служби Збройних Сил України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 22-23, ст.194) такі зміни:

1. У тексті Статуту слова "Товаришу " та "товаришу" в усіх відмінках та числах замінити відповідно словом "Пане" та "пане" у відповідному відмінку та числі.
2. Частину 10 Положення про порядок вручення бойових прапорів військовим частинам Збройних Сил України, їх зберігання та утримання викласти у наступній редакції:
"Особа, яка вручила Бойовий Прапор, вітає особовий склад військової частини з одержанням Бойового Прапора словами "Слава Україні". Особовий склад військової частини на привітання відповідає "Героям слава". Після цього командир військової частини виступає із словом у відповідь".

IV. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня опублікування цього Закону:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Голова

Верховної Ради України О. ТУРЧИНОВ

w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52274

Tags: "Свобода", Украина, коллаборационизм, националисты
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments